Top kupa cikkek

Csúcs volt ez a TOP Kupa

Éles küzdelemben, színvonalas mérkőzéseken dőlt el a kupagyőzelem az idei TOP Kupa társasági labdarúgó versenysorozaton.
Gólzáporos, fordulatos meccseken dőltek el a helyezések

A torna első mérkőzése végig kemény, harcos küzdelmet hozott az Olimpikonok/Sztársportolók és az Üzletemberek csapata között. Szervezett csapatjátékot láthatott a közönség, sok kidolgozott, ám kihagyott helyzettel.
Duplázott az MVM menedzsment-csapat

Ötödik alkalommal rendezték meg a TOP Kupa kispályás labdarúgó tornát vasárnap az ELMŰ sportcsarnokában a Parlamenti Képviselők, az Olimpikonok/Élsportolók, az MVM Menedzsment és az Üzletemberek csapatainak részvételével. Az eddigi négy tornán mindegyik csapat egyszer nyerte el a TOP Kupát, így az volt a tét, vajon melyik csapat fogja másodszor is megszerezni a tornagyőzelmet.
Győzött a csapatszellem

A magyar-, európa-, világ- és olimpiai bajnokokból, de nem focistákból álló Olimpikonok, Élsportolók csapata minden eddiginél jobban akarta a sikert a vasárnapi TOP Kupán, az ELMŰ sportcsarnokban.
Kapusparádé a TOP Kupán

A TOP Kupán ismét hagyományosan izgalmas véghajrában, a kapusok parádés védéseivel kísérve dőlt el a helyezések sorsa.
Top Kupa: Közönség-szórakoztató játék volt

Nem mindennapi izgalmakat és közönség-szórakoztató játékot hozott vasárnap az ELMŰ sportcsarnokban megrendezett TOP Kupa kispályás labdarúgó torna.
Fordulatos, izgalmas TOP Kupa volt

Hihetetlen izgalmak közepette, a hatodik mérkőzés utolsó perceiben dőlt el az első hely sorsa az ELMÜ Sportcsarnokban hagyományosan megrendezett TOP Kupán.
Látványos gólok, taktikai csaták a TOP Kupán

A korábbi olimpiai bajnok Dunai Antal irányította parlamenti együttes nyerte meg az április 17-én megrendezett TOP kupát az ELMŰ sportcsarnokában. Négy csapat kapott meghívást a HGS Reklám Kft. által rendezett tornára: a már említett parlamenti képviselőkön kívül az MVM Zrt., az újságíró-válogatott és az üzletemberek csapatai léptek pályára.
A Parlamenté a legjobb csapat

A Parlamenti képviselők nyerték a Média és az Üzletemberek csapatait megelőzve a TOP Kupa labdarúgó tornát az Elektromos Sportcsarnokban. Az első mérkőzésen a Parlament 1:0-ra nyert a Média ellen, ezt követően a Média 3:1 arányban, a Parlament 2:1-re nyert az Üzletemberek ellen.